Ana Sayfa Hakkımda Referanslar Site Tanıtımı Sosyal İmleme Seo Paketleri Reklam İletişim Destek Rastgele Yazı Oku

2014 WordPress Güncel Ping Servisleri

Merhabalar ,

Uzun bir aradan sonra tekrardan blog başına geçmek çok güzel bir duygu. Ne zamandır paylaşım yapmadığım blogum da sizlere güzel bir makale ile geri dönüş yapıyorum. E artık Finallerin de bitmesiyle birlikte sizlerle uzun bir zaman geçireceğimiz kesin. Ne diyelim hepimize hayırlı uğuru olsun. Finalleri kötü geçen arkadaşlarım da canlarını sıkmayıp bütlere hazırlasınlar kendilerini.

Malum 2014 yılındayız, bilindiği üzere bir çok sitenin tercih ettiği ve hatta alt yapısını hazırladığı sistem WordPress’tir. WordPress o kadar gelişmiş bir sistem ki sürekli kendini yenilemekte ve bizde bu sistemde bazı eklentiler,uygulamalar ile WordPress daha bir güzel kılmaya çalışıyoruz.

Bugün bahsedeceğim konu ” WordPress Güncel Ping Servisleri ” olacak. Bilindiği üzere bir çok kişisel ve hatta E-Ticaret siteleri WordPress alt yapısını kullandığını söylemiştik . Fakat bilmedikleri ve hatta önemsemedikleri çok önemli bir özellik olan ping WordPress sistemi ile bütünleşmiş bir şekildedir . Kullanıcıların bir çoğu WordPress sistemine yeni geçtiğinden bu özelliği yeni öğrenmekteler .

Bir çok kullanıcı yazdığı makaleyi herkesin görmesini ister yani sitesine kullanıcı çekmek ister. Bunu yapmak o kadar kolay olmadığı gibi + zahmet ister . Bu servisler sayesinde yayınladığınız makale,video,resim gibi vb. içerikler bu servislere gönderilerek Google gibi birçok arama motorlarından indekslenmesi ne yarıyor . Bu sayede siteniz Google ve diğer tarayıcılarda
arama sonuçlarında öncelik kazanmanızı sağlıyor . Bu sayede de sitenizi kullanıcı girmesi artıyor .

Bu sistem tek başına bir döngü gibidir . Ama sitenizi belli bir yere kadar getirir . Sisteminizin bir makine gibi işlemesini istiyorsanız Seo,Sosyal Paylaşım Siteleri gibi bir kaç işlemi gerçekleştirmeniz gerekmektedir ve bu sayede siteniz gerekli yere kendiliğinden gelecektir . Sizin sadece oturup izlemeniz yeterli . :)

Nasıl ekleneceği listenin altında yazıyor  ve artık bir teşekkürü çok görmezsiniz ?

2014 WordPress Güncel Ping Servisleri :

Bu servisleri nasıl eklerim diyorsanız ?

Eklentisiz : Wp-admine giriniz Ayarlar > Yazma > Servisleri Güncelle yazan yere ekleyiniz.
Eklenti     : Wp-admine giriniz Ayarlar > wordpress ping optimizer > Text alanına listeyi ekleyin.

 

Paylaşmak Güzeldir:

Tarih: 11 Ocak 2014   Yazar:   Kategori: Ping   787 Okunma2 Yorum

Konuyla İlgili Benzer Yazılar

  • En Güncel Ping Siteleri En Güncel Ping Siteleri
    İyi akşamlar arkadaşlar, Bugün benimde aktif olarak kullandığım ve gün içinde bir kaç kere tekrarladığım ping sitelerini paylaşacağım. Bu siteler sayesinde sitenizin indexlenme hızı ve... Yazıyı Oku

Konuya Yapılan Yorumlar2 Yorum

  1. Teşekkürler işi yarıyor botlar bir anda sitede çoğalıverdi :) ve indexlemede erken oldu