Ana Sayfa Hakkımda Referanslar Site Tanıtımı Sosyal İmleme Seo Paketleri Reklam İletişim Destek Rastgele Yazı Oku

Crysis 3 & FIFA 13 “rldea.dll” Hatasının Çözümü

Merhaba arkadaşlar, bugünkü yazımızda izlerle Crysis 3 ve FIFA 13‘te en çok karşılaşılan bir hata “rldea.dll” dosyasının bulunamama hatasına çözüm bulacağız. Bu dosya büyük olasılıkla bilgisayarımızda olmadığından dolayı oyuna giremiyoruz.

Bunun sebebi olarak, bilgisayarımızda yüklü olan antivirüs programlarının, rldea.dll dosyasını bir tehdit olarak algılayıp, silmeye çalışması.Eğer Windows 8 kullanıyorsanız antivirüs programını yüklememiş olsanız bile Windows sürümünün kendi virüs programı tarafından rldea.dll dosyasını silebilir. Bu durumda yapmamız gereken ilk şey antivirüs programımızı kapatmak veya güvenlik duvarımızı kapatmak çare olacaktır.

Ardından size aşağıda verdiğim rldea.dll dosyasını indirin. Eğer Crysis 3 oynuyorsanız dosyayı Windows > System32‘nin içerisine atmanız gerekicek.Eğer FIFA 13’de böle bir hata alıyorsanız indirdiğiniz dosyayı oyunun kurulu olduğu dizine atın. Az önce de söylediğim gibi bu işlemleri yaparken dikkat etmeniz gereken husus antivirüs programının kapalı olduğundan emin olun. Aksi takdirde rldea.dll dosyası tekrar silinecektir.

İndir: Rldea.dll

Paylaşmak Güzeldir:

Tarih: 11 Mayıs 2013   Yazar:   Kategori: Oyun   4.975 OkunmaYorum Yok

Konuyla İlgili Benzer Yazılar

Konuya Yapılan YorumlarYorum Yok