Ana Sayfa Hakkımda Referanslar Site Tanıtımı Sosyal İmleme Seo Paketleri Reklam İletişim Destek Rastgele Yazı Oku

Doğum Günü Çocuğu

Bugün Herhangi Bir Konuyu Ele Alarak Yazı Yazmayacağım , Kendimle Alakalı Görünce Çok Mutlu Olduğum Ve Şaşırdığım Bir Konuyu Size Anlatmak İstiyorum. Bilir misiniz ki Bugün Benim Doğum Günüm Ve Normal Olarak Herkes Gibi Yani Arkadaş Çevresinde Olsun , Halk Tabiri de Denilebilir Bu Kelimeye “Doğum Günü Çocuğu“.

Bu “Doğum Günü Çocuğu” Akşamları Geç Yatar , Sabahları Bazen Erken Kalkar . Çoğunluk la Ve Genellikle Zamanının Çoğunu Php,Mysql,Css,WordPress,Seo,Blogger Gibi Birçok Konuda Kendini Geliştirmeye Çalışan Liseyi Yeni Bitirmiş , Hedefleri Olan 18 Yaşında Delikanlı Kardeşiniz.Bu Kardeşiniz Çok Çalışan Ve Verilenler’le Yetinmeyen Birisi , Bu Konuyu Hakkımda Yazısında Okuyabilirsiniz Bugün Doğum Günüm .

Neyse Dün Akşam Saat 12.00 Sosyal Paylaşım Sitesi Devlerinden Facebook‘ta Olan Sınıf Arkadaşlarım , İş Arkadaşlarım , Akrabalarım Sağ olsunlar Doğum Günü Mesajı Yolladılar.Bana’da Tabi ki Teşekkür Etmek Yakışır.Ertesi Sabah Biraz Geç Uyandım Aslında Sabah Kahvaltısını Erken Yaptım Ama Sonra Tekrar Uyumuş Kalmışım Televizyon Karşısında . Gözlerimi Açtığımda Saat 13.00 Geliyordu.

Bu Saate Kadar Nasıl Yattım Dedim Kendi Kendime Elimiz Yüzümü Yıkadıktan Sonra Bilgisayarı Açtım.Her Zamanki Gibi Google Açtım Ve Karşımda Aşağıdaki Resmi Gördüm . Ve İster İnanın İster İnanmayın Görünce Çok Şaşırdım Ve Çok Mutlu Oldum . Belki Bu Size Çocuksu Gibi Bir şey Gelecek Ama Facebook‘ta Göstermelik Kuru Mesajlar’dan Daha İyi. Google Sürpriz Dercesine Bu Sadece Benim Görebileceğim Şeyi Yapmış (Çok Ünlü Birisi Değiliz) Biliyorum Ama Google Bu İnceliği Yapmasıyla Ne Kadar Büyük Bir Firma Olduğunu Bana Tekrar İspatlamış Oldu.

Teşekkürler Google Amca 

Doğum Günün Kutlu Olsun Yunus Emre Mert

 

Doğum Günümü Kutlayanlar ;

1 – Google

2 – Hepsiburada

3 – Grafikerler Formu

4 – Turk Dreamworld

5 – Pinterest

6 – Yandex

7 – Excel Forum

Paylaşmak Güzeldir:

Tarih: 15 Haziran 2013   Yazar:   Kategori: Genel   1.064 Okunma1 Yorum

Konuyla İlgili Benzer Yazılar

Konuya Yapılan Yorumlar1 Yorum