Ana Sayfa Hakkımda Referanslar Site Tanıtımı Sosyal İmleme Seo Paketleri Reklam İletişim Destek Rastgele Yazı Oku

Facebook ve Twitter Neden Kapandı?

Gezi Parkında Yaşanan Olaylar Nedeniyle Facebook Ve Twitter Kapatıldı mı ?
Ülkemiz’de Tepki Hala Dinmemekle Beraber Gezi Parkı Olayları Her Yeri Sardı.Sabah Saatlerinden İtibaren Gerek Kasmalar Gerekse Sayfya Ulaşılamıyor Hataları Gezi Parkı Yüzünden Mi? Sorusuna Cevap Aramak Lazım. Söylenenlere Göre Facebook ve Twitter’ın Taksim’de Meydana Gelen Olaylara Karşılık Sosyal Paylaşım Sitesi Olan Facebook Ve Twitter’da Örgütleşme Yazılarından Ve İletilerden Sonra İnternet Korsanları Tarafından Bu Sosyal Ağlar Kapatıldı.

Ayrıca Yaşanan Bu Olayların Sosyal Medyada Büyük Yankı Uyandırmasının Yanısıra Yabancı Basınında Gündemine Oturdu.Yabancı Birçok Televizyon Kanalında Yaşanan Görüntüleri Göstermesine Karşılık Bizim Ülkemizde İsmi Büyük Bir Televizyon Kanalında Nedense Yemek Proğramı Gösterildi.Kamuoyunda Büyük Ses Getiren Gösterilere Gerek Saha İçi(Olay Yeri) Gerekse Sosyal Medyada Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş, Karşıyaka ve Göztepe Taraftarı da Oluşturdukları Ortak Sesle Taksim Meydanı’nda Gösterilere Katıldı.

Gel Gelelim ki Ülkemizin Bu Hali Mazallah Bi İç Savaş’tan Dönme Noktasıydı.Sayın Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan Yerinde Ve Zamanında Keskin Bir Dönüş Yaptı.Ve Geriye Kalanlar İse Yaralı,Ağır Yaralı Ve Gözaltılar Kaldı…

Paylaşmak Güzeldir:

Tarih: 1 Haziran 2013   Yazar:   Kategori: Facebook, Twitter   560 OkunmaYorum Yok

Konuyla İlgili Benzer Yazılar

Konuya Yapılan YorumlarYorum Yok