Ana Sayfa Hakkımda Referanslar Site Tanıtımı Sosyal İmleme Seo Paketleri Reklam İletişim Destek Rastgele Yazı Oku

Facebook’a Hashtag Özelliği Geliyor!

Twitter’ın Popüler  Özelliği Olan Hashtagler , Facebook’ta Kullanılmak İçin Geliyor.

Sosyal paylaşım devleri arasında rekabet kokuları gelmeye başladı.Öyle ki son zamanlarda yaşanan “Gezi Parkı” olayları İnsanların çok sık kullanır hale geldiği Twitter göz bebeği oldu . Bununda etkisi ile birlik te Facebook son zamanlar’da yaptığı tasarım değişikliği ile kullanıcıların beğenisini toplamayı başarmıştı . Yine kullanıcılarını heyecanlandıran yeni ama tanınan bir özelliği ile kullanıcıların karşısına çıkıyor . Şu an Twitter Tarafından kullanımda olan Hashtag Özelliği.

Geçtiğimiz Mart ayında Hashtag kullanımı ile ilgili söylentiler internet ortamına sızmıştı . Şimdi bu söylentiler gerçek oluyor ve oldu . Hashtag kullanımı ilk olarak belirli bir gruba sunulup sonra tüm Facebook kullanıcıları için yayınlanacak.

Facebook'a Hashtag Özelliği Geliyor!

Birçok kullanıcının zaten hashtag kullandığını belirten Facebook yetkilileri, bu hashtaglerin kullanılmasıyla birlikte platform içinde zaten var olan konulara kullanıcılar tarafından çok daha kolay ulaşılacağı belirtildi . Facebook bu yeni özelliği’ne artı bir özellik katarak Hashtagler tıklanabilir ve aratılabilir şekilde tasarlanacak.

Paylaşmak Güzeldir:

Tarih: 17 Haziran 2013   Yazar:   Kategori: Facebook   444 OkunmaYorum Yok

Konuyla İlgili Benzer Yazılar

Konuya Yapılan YorumlarYorum Yok