Ana Sayfa Hakkımda Referanslar Site Tanıtımı Sosyal İmleme Seo Paketleri Reklam İletişim Destek Rastgele Yazı Oku

Fifa 2014 Türkçe Yama

İyi akşamlar,

2 günün aranın ardından oyun severler için güzel bir hediye ile döndüm. Uzun zamandır pc oyunlarına zaman ayıramıyorum , eskiden olsa fifa 2007 – 2008 de menajer modun da döktürürdük. Transfer ayı gelir en iyi oyuncuyu almak isterdik ama paramız yetmez yada ne kadar yüksek fiyat versek te oyuncu bize gelmezdi. Ve aradan yıllar sonra serinin en iyi dönemleri olan bu oyun artık yerini daha dijital ver gerçekçi bir düzeyde oyun severlerin karşısına çıktı.

 

Fifa 2014 Türkçe Yama

 

Güncellenen grafik motoru ve oyun motoru ile futbol severlerin gönlünde taht kurdu diyebilirim. Sezona kötü başlayan PES ekibinden sonra oyun severlerin gözünden düşerek akıllarda kötü biz bıraktı diyebiliriz. PES yeni yaptığı açıklamayla oyun severlerden özür dileyerek 2015 serisinin daha iyi , daha sağlam ve hataların daha aza indirileceğinin sözünü verdi.

Fifa 2014 severler oyun içerisinde İngilizce konuşan spikerin yanı sıra hiç yoktan Türkçe menüler ve içeriklerle oynayarak oyundan daha büyük keyif alabilirler. Fifa 2014 için çıkartılmış olan Türkçe yama sayesinde, bilgisayarınıza kurup indirdikten sonra keyifle oyunu oynayabileceksiniz.

Türkçe Yama kurulumu nasıl yapılır ?

Fifa 2014 Türkçe yama kurulumunu yapabilmek için ilk olarak bilgisayarınızda oyunun eksiksiz olarak çalışıyor olması gereklidir. Herhangi bir hata ile karşılaşmıyorsanız kuruluma devam edebilirsiniz.

Kurulumu yapabilmek için ilk olarak ” Locale.big “ dosyasını ” EA/Sports/Fifa14/Game/Data/Loc “ klasörüne atmanız gerekmektedir. Klasöre atacağınız zaman karşınıza ” Dosya Değiştirilsin mi ? “ gibi bir soru soracaktır. Bu soruya ” Evet ” yanıtını vererek kurulumu tamamlayabilirsiniz. Dosyayı belirlenen klasöre attıktan sonra Türkçe yamanın çalıştığını oyuna girerek görebilirsiniz. Herhangi bir sorun veya soruda aşağıdaki yorum bölümünden iletişime geçebilirsiniz.

Türkçe yamayı aşağıdaki indirme butonuna tıklayarak indirebilirsiniz.

Yamayı İndir

 

Paylaşmak Güzeldir:

Tarih: 7 Şubat 2014   Yazar:   Kategori: Oyun   785 OkunmaYorum Yok

Konuyla İlgili Benzer Yazılar

Konuya Yapılan YorumlarYorum Yok