Ana Sayfa Hakkımda Referanslar Site Tanıtımı Sosyal İmleme Seo Paketleri Reklam İletişim Destek Rastgele Yazı Oku

Gta 5 (Grand Theft Auto 5) Oyundan Kareler

Oyun devi Rockstar Games’in bu yazda yeri yerinden oynatacağını yakından ilgilendiren bir haber verdi. Rockstar’ın merakla beklenen oyunu Grand Theft Auto 5 için nihayet bir oynanış videosu yayınlandı.Bu videoda oyunun karakteristik özellikleri , ve kurgudan açıkça bahsederek oyunun grafik özelliklerinin en üst düzeyde olduğu ön plandadır.Her zaman olduğu gibi bu yaz da oyun severler bilgisayar başından kalkmadan bu oyunu bitirmek isteyeceği kesinleşti.

İşte üst düzey grafikleri ve kullanıcı kapasitesi yüksek olan oyundan öne çıkan oynanış videosu…

Serinin bu oyunu üst düzey grafiklere ihtiyaç duymuş ve göze kötü görüntü vermekten kaçınmıştır.Yüksek grafik ve özelliklerinin kullanıldığı bu oyunda hızlı ve grafik desteği tam bir bilgisayar gerekmekte. Artık günümüz teknolojisinin gelişmesiyle birlikte bilgisayarların özellikleri kat kat artmakta ve bu seride bu özelliklere gerçekten ihtiyaç duyan Rockstar ekibi heyecen verici bir izlenim yaratmıştır.Uzun zamandır oyun severlerin beklediği GTA5 (Grand Theft Auto 5)  17 Eylül 2013 tarihinde PS3 ve Xbox 360 platformları için yayınlanacak.GTA5 (Grand Theft Auto 5) oyunun PC platformuna gelip gelmeyeceği ise tam olarak bilinmiyor.

Oyun sevenlerin merakla beklediği bu seride oyunun görsel yane grafik bakımının yanında joyistik özelliği(yane kullanım kolaylığıda) sağlanacağı söyleniyor.Hatırlarmısınız bilmem örnek vermek gerekirse GTA serisinde helikopter kullanımı , gemi kullanımı gibi bir takım joyistik özellikler ön planda tutulmuyordu.

Bu oyunda ise kullanıcılarını daha kolay bir kullanış sağlayan Rockstar  Bakalım bu yaz gerçekten aksiyon ve hızı aynı anda yaşatabilecek mi ?

Paylaşmak Güzeldir:

Tarih: 13 Temmuz 2013   Yazar:   Kategori: Oyun   692 OkunmaYorum Yok

Konuyla İlgili Benzer Yazılar

Konuya Yapılan YorumlarYorum Yok