Ana Sayfa Hakkımda Referanslar Site Tanıtımı Sosyal İmleme Seo Paketleri Reklam İletişim Destek Rastgele Yazı Oku

Hakkımda

Merhaba Arkadaşlar ;

Öncelikle sizlere kendimden bahsedeyim. 1995 yılında Hatay’ın Yayladağı ilçesinde doğdum. İlköğrenimi mi İsmail Uslu ilköğretim okulunda tamamladım. Ardından Orhan Abalıoğlu Teknik Ve Endüstri Meslek Lisesini Bilgisayar bölümü için tercih ettim. Lisede kendimi Webtasarım bölümünde buldum. Çocukluktan beri istediğim bilgisayar mühendisliği yolunda ilk basamakları bu okulda tırmandım. Daha sonra kendimi geliştirmek için lise son sınıfta stajyer olarak bir şirkete yerleştim.

Denizli’nin ileri gelen Web Tasarım şirketi Haşem Web Tasarım’da kendimi geliştirmek için çok çabaladım. Uzman kadrosuyla çalışmak bana bu mutfakta iyi şeyler kazandırdı. Lise dönemi boyunca birçok web sitesi yaptım her ne kadar tasarımım kötü olsa da daha iyisi için çabaladım.

Tasarım konusunda kendimi çok geliştiremezsem de yazılım konusunda kendimi geliştirdim. Bunun için şirkette yapabildiklerim kısıtlı idi ve bende işi öğrenmek için İnternet’ten kitaplar satın alıp online dersler izlemeye başladım. Lise döneminin sonuna geldiğimde birçok şeyi artık yapabiliyordum ve daha çok şeyi öğrenmem gerekiyordu. Bunun için de şirkette yerimi koruyarak devam ettim.

Ve Şimdi ;

Pamukkale Üniversitesi Meslek Yüksek Okulunda Bilgisayar Programcılığı okuyorum. Haşem Web Tasarım’da yazılım uzmanı (Junior) olarak devam etmekteyim. Kendimi halen geliştirme yolundayım ve

Başarıyı bekleyerek değil ; çaba göstererek elde edeceğime inanıyorum.

Paylaşmak Güzeldir :

Tarih: 13 Haziran 2013 - 12:07   Yazar:   899 OkunmaYorumlar Kapalı