Ana Sayfa Hakkımda Referanslar Site Tanıtımı Sosyal İmleme Seo Paketleri Reklam İletişim Destek Rastgele Yazı Oku

Komedi mi ? O Zaman ? Düğün Dernek

Merhabalar,

Sinemada gişe rekorları kıran , izleyicilerini gülme krizine sokan ve halen sinemalarda olan bir filmden bahsetmek istiyorum. Bu filme gitmeyen bence pişman olur diyebilirim. Aslında onların oynadığı film değil Stand Up gösterisi gibi. Her dakikası eğlenceli, yerinde argolu kelimeleriyle yine türk halkını kalbinde taht kurdular.

Kim mi onlar ?
Tabi ki de : Ahmet KURAL ve Murat CEMCİR ikilisi. Bu ikilinin oynadığı her film böyle kahkahalı geçeceği kesin. Tabi ki de diğer oyuncuların hakkını yemek yanlış olur. Ekip süper , çekimler muhteşem , konu oldukça Türk.

Film hakkında bilgi vermek gerekirse : Sivas’ın Esenyurt köyünde yaşayan İsmail’in oğlu Tarık bir gün yurt dışından çıkagelir. Önce her zamanki gibi bir memleket hasreti gibi görünse de bu ziyaretin altındaki esas neden çabuk ortaya çıkar: Tarık görevli olarak çalıştığı Letonya’da Monica adlı bir kızla beraberdir ve aynı ülkede çalışmak için tek yol evlenmeleridir!

Kendisinin olurunu almaya gelen oğlunu düğünsüz evlendirmemeye kararlı olan İsmail, Tüpçü Fikreti, Çetin’i ve köyün öğretmeni Saffet’i seferber ederek elde avuçta para yokken 10 gün içerisinde sazlı-sözlü bir düğün hazırlığı içerisine girer! Yapımcılığını BKM’nin üstlendiği komedi filminin senaryo ve yönetmenliği Selçuk Aydemir’e ait. Başrollerde ise Ahmet Kural, Murat Cemcir, Rasim Öztekin, Devrim Yakut ve Barış Yıldız yer alıyor.

Sinemada olan filmi bence kaçırmayın derim . Gerçekten pişman olmayacağınız bir film diyebilirim. Yapılan röportajlarda ve film’in bitimine doğru verilen mesajda serinin 2.Bölümü çekileceği söylendi. Bakalım bizleri gelecek bölümde nasıl bir sürpriz bekliyor. Bekleyelim görelim derim .

Yapılan röportajda Ahmet Kural ve ekibi çekilen seriden sonra bir diziye başladılar. Çekilen serinin yeni bölümü izleyicilerin aklından gitmeden yani biraz ara verildikten sonra çekileceğini söyledi. Bakalım 2. seride nasıl bir mizah anlayışı olacak. Heyecanla ve merakla Bölümün 2. Serisini bekliyoruz…

İşte O Fragman :

 

Düğün Dernek Kamera Arkası 1 :

 

Düğün Dernek Kamera Arkası 2 :

 

Paylaşmak Güzeldir:

Tarih: 25 Ocak 2014   Yazar:   Kategori: Genel   345 OkunmaYorum Yok

Konuyla İlgili Benzer Yazılar

Konuya Yapılan YorumlarYorum Yok