Ana Sayfa Hakkımda Referanslar Site Tanıtımı Sosyal İmleme Seo Paketleri Reklam İletişim Destek Rastgele Yazı Oku

POCell Nedir ?

Merhabalar,

Bu yazımızda sizlere POCell  nedir  konu başlığı hakkında bilgiler vereceğim.

POCell Nedir;

POCell bir Petrol Ofisi Ürünüdür.İsmin’den de anlaşılacağı üzere POCell , Avea altyapısını kullanarak müşterilerine tam ve kaliteli bir hizmet’in yanında avantajlı teklifler de sunmaya hazırlanıyor. POCell akaryakıtta da yapacağı indirimlerle de cazip fiyatlar’la müşterilerinin karşısına çıkacak. Yaptığı tarifelerle’de benzin ve akaryakıt alımınızda sizlere ek puan veya belli miktarda benzin ve akaryakıt indirimi sağlayacak. POCell anında yakıt kazandıran ve uygun fiyatlarla tüm iletişim ihtiyaçlarınızı karşılamayı hedefliyor bakalım bu marka gerçekten’de halkın yararına olucak mı hep birlikte görücez.

Ayrıca POCell aboneleri bu şekilde hem aldıkları her Petrol Ürününden litre başına indirim kazanacaklar hem de Uygun Fiyata görüşme yapacaklar.

POCell’e Nasıl Geçilir , POCell’e Nasıl Başvurulur;

POCell bir Petrol Ofisi Ürünüdür. POCell’e geçmek için en yakın Petrol Ofisi’ne giderek gerekli işlemleri yaptıktan sonra artık sizde POCell hizmetinden yararlanmaya başlaya bilirsiniz.

Detayları İçin Lütfen Tıklayınız : Siteye Git

POCell Servisleri;

Bakiye Sorgulama, Arayanı Bil, Benim İçin Öde, Uzaktan Yönlendir, Çağrı Yönlendirme, Gizli Numara Engelle, Çağrı Bekletme, Servis Ayarları
Lira Paylaş gibi ek servisler bulundurmaktadır.

Detayları İçin Lütfen Tıklayınız : Siteye Git

Paylaşmak Güzeldir:

Tarih: 9 Ağustos 2013   Yazar:   Kategori: Genel   910 OkunmaYorum Yok

Konuyla İlgili Benzer Yazılar

Konuya Yapılan YorumlarYorum Yok