Ana Sayfa Hakkımda Referanslar Site Tanıtımı Sosyal İmleme Seo Paketleri Reklam İletişim Destek Rastgele Yazı Oku

Youtube’a Giriş İçin Güncel Dns’ler

Youtube’a Girme Yöntemleri Ve Youtube İçin Güncel DNS’ler

Youtube'a Giriş İçin Güncel Dns'ler

20 Mart 2014, tarihinde Türkiye üzerinden Twitter’a giriş mahkeme kararıyla  engellenmişti. Sayın başbakanın ” Twitter Mwitter kökünü kazıyacağız ” açıklamalarının ardından işe koyulan TİB Türkiye den bağlanan ipleri engelledi ve o tarihten itibaren Twitter’a erişim engellenmişti.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan bu hafta içinde NTV canlı yayınında, ” Twitter’ın arkasında YouTube var ” demişti.

Dün 27.03.2014 tarihinde başbakan Suriye ile ilgili ses kayıtlarının Youtube’da yayınlanmasının ardından bu sefer de Youtube’u kapattı. Youtube’ın kapatılmasının ardından dün başbakanlık tarafından yapılan açıklamalarda ;

3G internet erişimi sağlayan GSM operatörleri ve internet erişim hizmeti veren TTNET, Superonline gibi ISP şirketlerine tebliğ edildi. Yasaklama kararı, gün içinde operatörler ve şirketler tarafından aşama aşama uygulamaya konacak. Son olarak Youtube’a, Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu, MİT Müsteşarı Hakan Fidan, Dışişleri Bakanlığı Müsteşarı Feridun Sinirlioğlu ve Genelkurmay 2. Başkanı Orgeneral Yaşar Güler’e ait olduğu iddia edilen ses kaydı yüklenmişti. Gündeme bomba gibi düşen ses kaydında, seçim öncesi savaş çıkarma planları üzerine konuşuluyordu.

 

28 Mart ittibari ile Youtube’a giriş yapmak için kullanabileceğiniz güncel Dns’ler

 

66.93.87.2

66.93.87.3

bu verdiğim DNS IP leri değiştirdiğiniz zaman Youtube’a sorunsuz bir şekilde kullanabileceksiniz.

 

Verdiğim DNS IP üzerinden Youtube’a giriş yapamıyor iseniz ; Google’dan ” Hotshpold Shield “ diye arattığınızda karşınıza çıkan programı rahatlıkla indirebilir sizde rahat bir şekilde Youtube’a giriş yapabilirsiniz.

Paylaşmak Güzeldir:

Tarih: 28 Mart 2014   Yazar:   Kategori: Webmaster, Youtube   303 OkunmaYorum Yok

Konuyla İlgili Benzer Yazılar

Konuya Yapılan YorumlarYorum Yok